Меч короля артура

(Для дітей від 5 до 10 років)

Легендарний Ескалібур - меч короля Артура - загублений. Лицарі Круглого Столу вже протягом довгих років розшукують реліквію. Але марно… Може, ти зможеш їм допомогти і знайти зниклу реліквію? Середньовічна романтика, лицарський колорит і, можливо, трохи чорної магії чекають на дітей в цій пригоді.

Артефакт гобліна

(Для дітей від 5 до 9 років)

Гобліни: погані вони чи шкідливі? Це питання треба буде розв'язати юним помічникам Бібліотекарів. Звідки взялися гобліни в Парку Партизанської Слави, і якщо вони там завелися, то з якою метою? Тільки ти зможеш знайти відповідь на це непросте питання.

Курси мракоборців екстерном

(Для дітей від 7 до 12 років)

Гілдерой Локхард, відчуваючи зміни та бажання підзаробити, організовує в світі, далекому від Англії, Курси Мракоборців. Ясна річ, він знає магію дуже і дуже поверхнево. Але оскільки на курси приймаються тільки магли, знань його повністю вистачає, щоб задурити їм голову. Бідою навіть і не пахло, якби прибічник Вольдеморта не потрапив в цей час і в це місце з нікому не відомою метою. І тепер весь курс юних маглів та їх не дуже досвідчених викладачів опиняються віч-на-віч з досвідченим і надзвичайно небезпечним справжнім чорним магом...

Пірати Карибського моря

(Для дітей від 5 до 12 років)

Тебе приваблює морська романтика? Таємні скарби, золото затонулих кораблів? Тоді ти в потрібному місці в потрібний час! Хто це тут? Невже сам Джек Сперроу, на прізвисько Горобець? Шукає собі команду. Кажуть, його колишній помічник Барбосса в черговий раз вкрав у нього «Чорну Перлину». А ось і відчайдушні морські вовки зібралися на борту! Буде авантюра? Час до них приєднатися! (Для дітей від 5 до 12 років)

Арабські пригоди

(Для дітей від 5 до 10 років)

Сіндбад-Мореплавець скликає дітей до себе в загін. Пері-Оракул, що мешкає тут, відкриває їм, що дурна жадібна людина шукає на сусідньому острові амфору недоброго джина - якщо її відкоркувати, здійсниться будь-яке бажання, але тоді джин набереться сил і почне руйнувати світ людей. Зате, якщо віддати амфору Оракулу, вона зможе запобігти цьому. На жаль, амфору охороняють злі сили. Пліткують, що зберігають вони там і незліченні багатства. Чи знайдеться кмітливий сміливець, здатний добути амфору? І чи вдасться встояти перед спокусою?