Скарби стародавнього храму

І знову на пошуки пригод відправляється безстрашний Професор Сандерс! Попереду його чекає скарб Стародавнього храму і безліч небезпек. Втім, загартований в численних колотнеч, Професор не боїться ні крутих віражів, ні страхітливих монстрів, ні проклять. З ним його вірний друг і досвідчений археолог - Бібліотекар. Адже бути дослідником, це не просто любити ризикувати, а й володіти певними знаннями. Щоб подолати всі перешкоди швидко і без втрат, і таки знайти незліченні скарби, Сандерсу потрібні ще помічники. Вони, у разі потреби, прикриють йому спину, показавши свої вміння і навчившись новому. Приходьте в команду Професору Сандерсу і вам гарантовані веселощі, екстрим і, звичайно ж, шматочок скарбу.

Таємниця Баби Яги

Варила якось Бабуся Яга зілля в своїй хатинці, але з інгредієнтами наплутала. Візьми та опинися старенька в місті химерному мотузковому. І як додому вернулася не відає. Пробувала чаклувати, не діє нічого.

Принцеса і чаклун

Іноді казкові світи перетинаються, особливо якщо чаклун артефакт магічний приховати хоче. Так ось, чарівник один свій амулет з силою приховати вирішив надійно від очей злих і рук нечистих. Довго думав, книги читав, магію творив, але кращого місця ніж наш світ не знайшов. А охороняти його наказав двом монстрам страшним - гобліну і троллю- щоб уже напевно ніхто не зазіхнув. Але опинившись в нашому світі, забули слуги чаклуна геть, де ж річ ця знаходиться. Ходять, бідні, тільки записку від чаклуна в руках мнуть. Шукають, хто б їм допоміг записку прочитати, та місце знайти. Але знадобився артефакт принцесі юній для того щоб зняти чари з судженого свого. Чи зможе вона впоратися з цим завданням одна без допомоги або знайдуться сміливці готові допомогти дівчині в біді?

Пірати Карибського моря

Піратські шляхи заплутані і незрозумілі, але якщо десь є скарб, пірат зобов'язаний його знайти. Сьогодні морських вовків занесло на таємничий острів. Про нього ходить безліч легенд, і острів давно вже став ласим шматочком для всіх шукачів пригод. Кажуть, що десь тут зариті незліченні багатства одноокого Боцмана, і хто їх знайде, ніколи не матиме потреби ні в чому. Цілком логічна причина для того, щоб здійснити подорож на острів. А якщо у тебе ще й шматок карти є, то просто неможливо не озброїтися парочкою лопат. Добре б було взяти з собою і вірну команду, яка і від небезпеки не втече, і вміє багато. Адже, якщо скарб охороняють, то разом впоратися точно легше. Приєднуйтесь до піратських пригод, і отримаєте свою частину веселощів, екстриму ... і скарбів.

Сказання Лихолісся

У глушині вічнозеленого лісу причаїлось ельфійське місто. Ельфи - мудрі і розмірені істоти, вони не люблять, щоб їх турбували через дрібниці. Живучи в будинках в кронах дерев, вони осягають знання і вміння, невідомі людям. Якось раз до них прийшов молодий король. Він хотів дізнатися, як правильно управляти королівством, набратися потрібних знань, стати хорошим правителем і улюбленцем підданих. Ельфи погодились виконати його прохання і залишився він у них на навчанні. Минуло багато років, а королевич все вчився і досвіду набирався. І ось настав час фінального випробування - знайти стародавній артефакт ельфів. Відправився він в дорогу, взявши з собою лише меч і вірного Слідопита. Тільки удвох вони заплуталися серед ельфійських стежок. Їм би помічників гідних, щоб самим було що показати, і небезпек, щоб не боялися. А ну, хто, сміливий і ризикований, допоможи?

On the trail of war

Hows, brothers and sisters! Hear! The Old White Feather Manitouga sends news all over the Great Plains - to the Great Lakes, to the Rocky Mountains, to the Broad Water. Trouble in the Valley of the Elders - the last young hunters were killed without a trace, went to catch an unknown beast of Chupacabra, which was found in the vicinity. All who followed his skin did not return to their tents. Woe to the elderly and women! All hope for the young trailblazers - a new tribe will emerge from them! Who gets to the Valley of the Elders will receive personal lessons from the most worthy masters of their craft. The Great Hunter will teach the skills of bow and arrows, cuddles and tomahawks; The Wisdom of the Witch Doctor The Golden Moon will reveal the mysteries of Indian tattoos, sign languages, and the language of beasts; The one who speaks with the spirits will teach to deal with the elements of fire and use shamanic tools, to test the skills of trailblazers and hunters ... If several clans claim the title of tribe at once, a fair competition will resolve their dispute. And all the contradictions have the Sacred Dance around the tribal campfire and the Tube Circle of Peace. The test will result in a hunt for the mysterious and deadly Chupacabra! Hows, brothers and sisters! We all said.