Gift card

Подарунковий сертифікат мотузкового парку пригод “Seiklar”

Подарунковий сертіфікат- це заздалегідь оплачений документ, який дає право на безкоштовне відвідування стежок мотузкового парку пригод “Seiklar”.

Переваги подарункового сертифіката

  • Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках, деталях якихось не розкритих бажаннях людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка – радувати і приносити користь.
  • Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені, що на 100% своїм подарунком принесете користь – адже за допомогою сертифікату людина отримає величезне задоволення від нових відчуттів під час відвідування парку пригод “Seiklar” і заряд позитивних емоцій запам’ятаються надовго.
  • Не варто також недооцінювати такий чинник, як розмір подарунку. Наш подарунковий сертифікат Вам легко вдасться помістити в кишеню піджака або в вечірню сумочку.

Правила використання подарункового сертифіката

  • Подарунковий сертифікат не є іменним, і будь-яка фізична особа, яка пред’явила сертифікат, має право на безкоштовне відвідування стежок мотузкового парку пригод “Seiklar”. У разі втрати сертифікату, в тому числі розкрадання, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, в зв’язку з відсутністю персоніфікації особи, що володіла сертифікатом до втрати.
  • Термін дії Сертифікату обмежений і становить 6 місяців з дати видачі.
  • Сертифікат дійсний на одну людину.

Ціна подарункового сертифіката

МаршрутиЦіна
Baby200
Teenager250
Universal400
Seiklar300
Professional480
Professional Plus570
Super Professional420
Maximum900