День святого Миколая в мотузковому парку пригод Seiklar

До дня святого Миколая запрошуємо усіх бажаючих до мотузковго‬ ‎парку‬ ‪пригод‬ "‪Seiklar‬" та оголошуємо Акцію 19 та 20 грудня для малечі 50% знижка на проходження мотузкових курсів "‪Baby‬" та "‪Teenager‬".

Читать далее
Кубок в веревочном парке Seiklar

Скачать условия участия

Собери свою команду!!! Приди в веревочный парк "SEIKLAR"!!! Пройди все испытания и выиграй кубок!!!

Перейдите на страницу регистрации
Halooween в мотузкову парку Seiklar

Увага, акція!)

До дня Halooween запрошуємо усіх бажаючих до мотузкового парку пригод "SEIKLAR"

Читать далее
Центр по роботі з дітьми

Інформація щодо проведення Мотузковим парком пригод «SEIKLAR» та Центром по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району спільної акції«Козацькі розваги з Україною в серці». До Дня захисника України

14 жовтня 2015 з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України на території мотузкового парку пригод «SEIKLAR», що у парку «Партизанської слави» відбувся захід для учасників АТО та їх родин «Козацькі розваги з Україною в серці». Присутні змогли взяти участь у майстер-класах з паперопластики, боді-арту, сучасної хореографії та створенні колективної роботи «Розмалюй дівчину-українку», які організовані та проведені Центром по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району. Також діти та дорослі з родин учасників АТО безкоштовно мали можливість випробувати свої сили при проходженні мотузкових маршрутів парку пригод «SEIKLAR».

Читать далее
Безкоштовне відвідування мотузкового парку пригод Seiklar

Для учасників бойових дій - безкоштовне відвідування парку* (* За наявності підтверджуючих документів.)

З 12.00 за сприяння Центру по роботі з дітьми та молоддю Дарницького району для дітей відбудуться майстер-класи з боді-арту, хореографії тощо.

Читать далее
Фестиваль

Фестиваль "Юнь Киева" 2015 (Facebook) (Instagram)

26 сентября верёвочный парк приключений "Seiklar" принял участие в фестивале "Юнь Киева", который проходил в Мариинском парке.Вниманию гостей и участников фестиваля была представлена информация о нашем парке. Все желающие смогли прокатится на тролле, что вызвало море позитивных эмоций. За активное участие в подготовке и проведении фестиваля парк был награжден Дипломом участника фестиваля.

Читать далее
Лучшая фотография месяца Seiklar

Победитель конкурса "Лучшая фотография месяца" (Instagram)

Поздравляемь нашего победителя! И вручаем сертификат на посещение веревочного курса Baby, Professional. Спасибо что Вы с нами! Напоминаем акция "Лучшая фотография" действует каждый месяц, выставляйте свои фотографии, делитесь с нами и получайте наши подарки!

Читать далее
Лучшая фотография месяца Seiklar

Победитель конкурса "Лучшая фотография месяца" (Instagram)

Поздравляемь нашего победителя! И вручаем сертификат на посещение веревочного курса Professional. Спасибо что Вы с нами! Напоминаем акция "Лучшая фотография" действует каждый месяц, выставляйте свои фотографии, делитесь с нами и получайте наши подарки!

Читать далее
Реконструкция веревочной тропы в веревочном парке Seiklar

Реконструкция веревочной тропы №11 (Teenager)