«SEIKLAR» - чудове місце для сімейного відпочинку, де ви знайдете безліч розваг та пригод.

Світ екстремальних пригод

Мотузковий парк пригод «Seiklar» - запрошує Вас у світ екстремальних пригод, активного відпочинку та розваг на свіжому повітрі у парку "Партизанської слави" в Дарницькому районі міста Києва.

Сімейний та корпоративний відпочинок

Мотузковий парк - це новий вид активного сімейного та корпоративного відпочинку, атракціони нового покоління, - це запорука Вашого здоров'я, спорт, драйв, оригінальне дозвілля для будь-якого віку! В Америці та Європі подібні парки атракціонів давно завоювали велику популярність. Тепер можливість проведення активного відпочинку та розваг з'явилася в місті Києві!

Активний відпочинок та розваги

Парк пригод розрахований як на підготовлених любителів екстремального відпочинку, так і на початківців у світі активного відпочинку та розваг. Завдяки Вашій рішучості, нашим кваліфікованим інструкторам і спеціальному спорядженню, Ви зможете підкорити висоту, піднятися мотузковою драбиною, пройти по канату над безоднею, форсувати прірву по рухливому мосту, здійснити стрибок на "тарзанці" і відчути свист вітру при швидкісних спусках - "trolley" (до 30 км / год!) на ролику по металевому тросу!

Наші партнери

За кілька років успішної роботи ми накопичили великий досвід співпраці з багатьма різногалузевими організаціями.