Бажаєте оригінально відсвяткувати День Народження - немає нічого простішого!
"Seiklar" і "Країна фантазія"
пропонують спільний проект
День Народження у форматі «два в одному» ігровий квест + мотузкова стежка

Спочатку дітей чекає ігровий квест, в програму якого входять стрілецька точка (лук або арбалет), аква-грим, безліч інших конкурсів і звичайно ж скринька зі скарбами. А після квесту, як бонус, діти проходять один з мотузкових маршрутів відповідний віку іменинника.

 • 4-6 років - більше конкурсів та казковості;
 • 7-9 років - додається квест і процес змагання;
 • Від 10 і старше -складніший квест та конкурси;
 • У групі до 10 дітей працюють два костюмованих персонажі. У групі більше 10 дітей працює більше акторів.
  Можливий формат проведення випускних. Ціна залежить від побажань замовника та кількості дітей.

  Тематику і костюми акторів вибираємо в процесі підготовки свята.
  Вартість квесту до 10 дітей 2000 грн (працює три костюмованих персонажа). Вартість мотузкової стежки уточнюємо залежно від віку іменинника.

  Замовити свято можна за телефоном: (068) 710-54-20; (050) 148-29-19;

  Назви програм:

  • Повість Лихолісся (Фентезі)
  • Пірати Карибського моря (Пригоди)
  • На стежці війни (Індіанці)
  • Принцеса і чаклун (Середньовіччя)
  • Скарби стародавнього храму (Пригоди)
  • Є також безліч інших програм. Чекаємо вас друзі!

Скарби стародавнього храму

І знову на пошуки пригод відправляється безстрашний Професор Сандерс! Попереду його чекає скарб Стародавнього храму і безліч небезпек. Втім, загартований у численних колотнечах, Професор не боїться ні крутих віражів, ні страхітливих монстрів, ні проклять. З ним його вірний друг і досвідчений археолог - Бібліотекар. Адже бути дослідником, це не просто любити ризикувати, а й володіти певними знаннями. Щоб подолати всі перешкоди швидко і без втрат, і таки знайти незліченні скарби, Сандерсу потрібні ще помічники. Вони, у випадку небезпеки, прикриють йому спину, показавши свої вміння і навчившись новому. Приходьте в команду Професора Сандерса і вам гарантовані веселощі, екстрим і, звичайно ж, шматочок скарбу.

Скарби стародавнього храму

Таємниця Баби Яги

Варила якось Бабуся Яга зілля у своїй хатинці, але з інгредієнтами наплутала. Взяла та й опинилася старенька в місті химерному мотузковому. І як додому вернутися бабуся не відає. Пробувала чаклувати, не діє нічого.

Таємниця Баби Яги

Чаклун і принцеса

Іноді казкові світи перетинаються, особливо якщо чаклун хоче приховати магічний артефакт. Так от, чарівник один свій амулет з силою приховати вирішив надійно від очей злих і рук нечистих. Довго думав, книги читав, магію творив, але кращого місця ніж наш світ не знайшов. А охороняти його приставив двох монстрів страшних - гобліна і троля - щоб уже напевно ніхто не зазіхнув. Але опинившись в нашому світі, забули слуги чаклуна зовсім, де ж штучка ця знаходиться. Ходять бідні і тільки записку від чаклуна в руках мнуть. Шукають, хто б їм допоміг записку прочитати, та місце знайти. Але знадобився артефакт принцесі юній для того, щоб зняти чари з судженого свого. Чи зможе вона впоратися з цим завданням одна, без допомоги, чи знайдуться сміливці, готові допомогти дівчині в біді?

Чаклун і принцеса

Пірати Карибського моря

Піратські шляхи заплутані і незрозумілі, але якщо десь є скарб, пірат зобов'язаний його знайти. Сьогодні морських вовків занесло на таємничий острів. Про нього ходить безліч легенд, і острів давно вже став ласим шматочком для шукачів пригод всіх мастей. Кажуть, що десь тут зариті незліченні багатства одноокого Боцмана, і хто їх знайде, ніколи не буде нічого потребувати. Цілком логічна причина для того, щоб зробити висадку на острів. А якщо у тебе ще й шматок карти є, то просто неможливо не озброїтися парою лопат. Добре було б взяти з собою і вірну команду, яка і від небезпеки не втече, і вміє різне. Адже, якщо скарб охороняють, то разом впоратися точно легше. Приєднуйтесь до звивистої стежки піратських пригод, і отримаєте свою частину веселощів, екстриму ... і скарбів.

Пірати Карибського моря

Казки Лихолісся

У глухомані вічнозеленого лісу причаїлося місто ельфів. Ельфи - мудрі й розмірені істоти, вони не люблять, щоб їх турбували через дрібниці. Живучи в будинках у кронах дерев, вони осягають знання та вміння, невідомі людям. Якось раз до них прийшов молодий король. Він хотів дізнатися, як правильно управляти королівством, набратися потрібних знань, стати хорошим правителем і улюбленцем підданих. Ельфи виконали його прохання і залишили його для навчання. Минуло багато років, а королевич все вчився і досвіду набирався. І ось настав час фінального випробування - знайти стародавній ельфійський артефакт. Відправився він у дорогу, взявши з собою лише меч і вірного Слідопита. Тільки удвох вони не впорались, заплуталися серед ельфійських стежок. Їм би помічників гідних, щоб самим було що показати, і небезпек, щоб не боялися. А ну, хто, сміливий і ризиковий, допоможи?

Казки Лихолісся

На стежці війни

Агов, брати і сестри! Прислухайтесь!

Старий Манітугі Біле Перо шле звістку по всім Великим рівнинам - до самих Великих Озер, до Скелястих Гір, до Широких Вод. Біда в Долині Старійшин - згинули безслідно останні молоді мисливці, пішли ловити невідомого звіра Чупокабру, що завелася в околицях. Всі, хто пішов за його шкурою - не повернулися до своїх наметів. Горе старим і жінкам! Вся надія на молодих слідопитів - з них виникне нове плем'я! Хто добереться в Долину Старійшин - отримає особисті уроки найдостойніших майстрів своєї справи. Великий Мисливець навчить майстерності лука і стріл, дубин і томагавків; Премудра знахарка Золотий Місяць розкриє таїнства індіанських татуювань, мови жестів, мови тварин; Розмовляюча з привидами навчать спілкуватися зі стихією вогню і поводитися з шаманськими інструментами, перевірить навички слідопитів і мисливців ... Якщо відразу кілька кланів претендують на звання племені - чесне змагання розв’яже їх суперечку. А всі розбіжності владнає Священний Танець навколо племінного багаття і Коло Трубки Миру. Підсумком випробуванню стане полювання на таємничого і смертоносного Чупакабру! Отак, брати і сестри! Ми все сказали.

На стежці війни